Jarná renovácia okien

  • Nečakajte na preplnené letné termíny. Objednajte si kompletnú renováciu okien ihneď a okná vám zrenovujeme ešte túto jar.
  • Povrchová úprava vybrúsením, niekoľkonásobným namorením a natretím, vráti vášmu oknu krásu a predĺži jeho živnotnosť.
  • Dokonalá mechanická funkčnosť je predpokladom nie len pre bezproblémové používanie okien, ale aj ich správne tesnenie.
  • Utesnenie okna našou špeciálnou patentovanou metódou vás ušetrí od prefukovania, zatekania a hluku. V zime vám ušetrí až 30% nákladov.

 

S odchodom zimy a príchodom teplého počasia je konečne možné realizovať povrchovú úpravu okien a ich komplexnú renováciu. Utesnené okná odolajú prudkým letným lejakom i vetru a renováciou predĺžite ich živnotnosť. Nečakajte s objednávkou na leto a pripravte sa na sezónu už túto jar.

Utesnenie okien

volne terminyUtesnenie okien našou špeciálnou patentovanou metódou, vám zlepší teploizolačné vlastnosti okna, zníži hluk, odstráni prefukovanie a zatekanie. Utesnenie našou metódou vám v zimnom vykurovacom období môže ušetriť až 30% energie s návratnosťou nákladov už jednu sezónu.

Oprava okien

Vieme vám opraviť všetky druhy okien, teda plastové, drevené okná, euro okná aj kovové okná. Oprava mechanických častí okna zabezpečí lepšie zatváranie a tým ochranu pred vetrom, hlukom a zatekaním. Pri havarijných stavoch okien vás vieme prednostne vybaviť.