Výhody utesňovania

Ekonomické

Úspora energie je pri utesňovaní okien naším patentovaným systémom až 30%. Návratnosť investícií pri utesnení okien a dverí je kratšia než jedna vykurovacia sezóna!

Pre právnické osoby ponúkame vykonanie prác na zmluvu o dielo, so splátkami aj na niekoľko rokov. Utesnenie okien na objekte si teda môžete zaplatiť priamo z úspor na vykurovaní.

Ekologické

Utesnenie okien šetrí nielen peniaze, ale aj prírodu. Znižovanie tepelných strát znamená menej kúrenia, a teda aj menej spotrebovaného paliva či elektrickej energie.

Utesnenie znamená zvýšenie tepelnej pohody v obytnom priestore – odstránenie neželaného prúdenia vzduchu cez medziokenné a medzidverové škáry. Zároveň sa zvýši odolnosť voči prenikania hluku a prachu a zatekaniu do interiéru. Vďaka tomu sa stáva váš domov oveľa lepším a zdravším miestom pre život.

Estetické

Súčasťou tejto služby nie je len utesnenie škár v okne, ale aj jeho kompletná renovácia. Okno sa vybrúsi, niekoľkokrát natrie ochranným náterom a všetky jeho poškodené mechanické časti sa vymenia alebo opravia. Výsledkom bude krásne okno s takmer pôvodným vzhľadom.