Služby

UtesnenieOkien.sk ponúka dve základné služby, a to utesnenie okien a tiež opravu a servis okien.

Utesnenie okien

Máte problémy s tesnením vašich starších okien, zimou, nadmerným hlukom z ulice, a zdá sa vám že vaše účty za energiu sú privysoké? Pri výmene gumového tesnenia na okne už nikdy nedosiahnete také dobré izolačné účinky, ako pri novom okne. Riešením je náš jedinečný, patentovaný spôsob utesnenia okien. Jeho podstatou je utesnenie všetkých špár a netesností na okne pomocou špeciálneho polyuretánového tmelu PU-40 a oddeľovacej fólie.

Utesnenie touto metódou vám môže ušetriť až 30% tepelných strát okna a jeho návratnosť je približne pol vykurovacej sezóny.

Oprava a servis okien

Okrem utesňovania okien ponúkame komplexné servisné služby okien. Zlé zatváranie okna vyrieši nastavenie okien alebo oprava mechanického usporiadania okna, teda predovšetkým pántov a kovania. Staré okná kompletne zrekonštruujeme a dáme im novú povrchovú úpravu. Pre ešte lepšie izolačné vlastnosti ponúkame vloženie tretieho skla či špeciálneho termoizolačného skla. Opravu okien realizujeme pre všetky druhy okien a podľa vašich potrieb.

Ak chcete vedieť prečo sa naše služby oplatia, prečítajte si porovnanie plastových okien s renováciou. Ponúkame služby pre nasledujúce druhy okien.

Utesnenie a servis drevených okienUtesnenie a servis plastových okienUtesnenie a servis drevených euro okienUtesnenie a servis kovových okien
Pre jednotlivé druhy okien sú dostupné nasledovné služby:

Drevené okná Plastové okná Drevené Eurookná Hliníkové/kovové okná
Utesnenie okna Áno Áno Áno Áno
Povrchová úprava Áno Áno
Mechanické časti Áno Áno Áno Áno
Vloženie tretieho skla Áno
Vloženie termoizolačného skla Áno

V rámci našich služieb poskytujeme aj umývanie okien, ktoré je spoplatnené sumou 1,5€/m2 skla.