Pripravte sa na zimu s utesnenými a opravenými oknami

  • Už žiadne deky pod oknom a 2 hrubé svetre. S utesnenými a opravenými oknami sa zbavíte prefukovania okien a zimy v dome.
  • Utesnenie našou špeciálnou metódou dokáže znížiť energetické náklady až o 30%, v závislosti od stavu okna. To je nie len ekonomické, ale aj ekologické.
  • Utesnenie a opravu vám dokážeme zrealizovať ešte túto zimu. Ak sú realizované pred zimou, náklady na utesnenie sa vám vrátia ešte počas nej.
  • Utesnenie a opravu sme schopní realizovať za každého počasia.

Prefukujú vám okná a máte vysoké účty za energiu? Nemusíte meniť okná. Obráťte sa na nás a strávte túto zimu v teple a s nižšími nákladmi!

 

Utesnenie okien

Utesnite si okná - stihnete to ešte túto zimu!Utesnenie okien našoušpeciálnou patentovanou metódou, vám zlepší teploizolačné vlastnosti okna, zníži hluk a odstráni prefukovanie. Utesnenie našou metódou vám ušetrí až 30% energie s návratnosťou nákladov už túto zimu. Utesnenie je možné realizovať na všetkých druhoch okien.

Oprava okien

Vieme vám opraviť všetky druhy okien, teda plastové, drevené okná, euro okná aj kovové okná. Oprava mechanických častí okna zabezpečí dôkladnejšie zatváranie okna a tým aj menší únik tepla. Okná vám vieme opraviť ešte počas tejto zimy, bez ohľadu na počasie.